DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/İsimsizler sezon finalinde 'FETÖ' sürprizi!

İsimsizler sezon finalinde 'FETÖ' sürprizi!

İsimsizler sezon finalinde 'FETÖ' sürprizi!

Milliyet Cadde yazarı, İsimsizler setine girdi ve son bilgileri köşesinde paylaştı.

  Eklenme Tarihi: 16 Haziran 2017 15:02 Güncelleme: 16 Haziran 2017 15:06
- - -

Kanal D'nin sevilen dizisi İsimsizler, sezon finali yapmaya hazırlanıyor. Milliyet Cadde yazarı Sina Koloğlu, dizinin ilk sezonunu ve sezon finalini, sette konuştu.

İşte Sina Koloğlu'nun yazısı:

SEZON FİNALİNDE FETÖ SÜRPRİZİ


İsimsizler’in setindeydik. Tam da 6.4 depremin olduğu zaman diliminde. Karavanda konuşuyorduk, Taner Ertürkler, Volkan Keskin ve Musab Ekici’yle. Sallanmaya başladık, rüzgara yorduk. Durmak bilmedi ve daha da şiddetlendi. O sırada dizinin sezon finali çekiliyordu, ufak tüyolar aldım.

‘Karikatürize değil’

“Bizde kötü, karikatürize değil” diyordu yönetmen Emre Konuk. ‘Söz’deki Çolak’a göndermeydi bu cümle. Bir yerde doğru tespit. ‘Söz’deki Çolak, kendi başına bir karakter oldu. İlgi çekiyor ama, Konuk’un belirttiği üzere ‘karikatürize’ bir hali var. ‘İsimsizler’de Emel Dede (Berfin) en çok konuşulan karakter. Performansından çok memnun Konuk. “Senin sahnen geliyor, hazırlan dediğimde öyle bir havaya giriyor ki” diyor. “En nefret edilen, aynı zamanda da sevilen bir karakter olmayı başardı” diye ekliyor.

‘Önemli karakterleri öldürüyoruz’

En somut örnek Doktor Elif’i canlandıran Algı Eke. Vali Fatih’le aralarındaki duygusal gidişat bitti. Edindiğim izlenim, her iki karakterin bir türlü buluşacak zeminde olmamaları. Biri hastanede, diğeri sürekli operasyonda. “Yeni Otto’lar da gelecek. Çünkü onların işlevi bu coğrafyada bitmiyor” diyor Konuk.

‘Asi bir kadın gelecek’

Yeni bir ‘kadın’ karakter önümüzdeki sezon kadroya katılabilir. Fatih’e ayak uydurabilecek konumda biri. Daha asi bir kadın karakterden bahsettiler. Yani operasyonlara katılan, sert mizaçlı ve dediğim dedik bir isim. Mesela‘ Survivor’dan olabilir mi seçim?

Son bölümde FETÖ sürprizi

‘İsimsizler’in sezon finalinde bir sürpriz var.Ekipten biri ‘FETÖ’cü çıkıyor ve içlerinden birini vuruyor. Peki kim bu ve kimi vuruyor? Onu da pazartesi akşamı izleyin.

YORUM YAZINİsimsizler sezon finalinde 'FETÖ' sürprizi! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM