GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Hülya Koçyiğit'ten kötü haber

Hülya Koçyiğit'ten kötü haber

Hülya Koçyiğit'ten kötü haber

Hülya Koçyiğit, topuğundaki çatlağın kırığa dönüştüğünü ve ayağında çürüme olduğunu öğrenmesiyle sarsıldı.

  Eklenme Tarihi: 30 Kasım 2018 15:56 Güncelleme: 30 Kasım 2018 15:58
- - -

15 gün önce görevli olduğu Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Kültür Sanat Politikaları Kurulu'nun Sultan Ahmet'teki toplantısına yetişmek için otomobilinden indikten sonra koşarken ayağını burkan Hülya Koçyiğit'in sağ ayağının topuğu çatlamıştı.

İlk anda ağrıya rağmen topuğunun çatladığının farkına varmayan Hülya Koçyiğit, toplantı sonrasında ayağının şiştiğini fark ederek hastaneye gitmişti. Ayağının alçıya alınmasının andından ardından evinde dinlenmeye çekilen Koçyiğit, birkaç haftalık dinlenme süresinden sonra ayağa kalkacağını sanıyordu.

6 HAFTA YATACAK!

Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre Hülya Koçyiğit, dün gittiği doktor kontrolünde aldığı kötü haberle sarsıldı. Topuğundaki çatlağın kırığa döndüğünü öğrenen Koçyiğit'in morali oldukça bozuldu. Ayağında çürüme de olmasıyla morali iyice bozulan sanatçı, 6 hafta daha yatacak.

Hülya Koçyiğit, sağlık durumu hakkında "Moralim çok bozuk. Kırık ve çürüme olması beni bir hayli üzdü. Ne yapalım artık? Yapacak bir şey yok. Hiç sevmiyorum ama yatmaya devam edeceğim. Allah, bundan beterini göstermesin" dedi.

YORUM YAZINHülya Koçyiğit'ten kötü haber haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM