GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Hollywood yıldızı Lindsay Lohan Gaziantep'te

Hollywood yıldızı Lindsay Lohan Gaziantep'te

Hollywood yıldızı Lindsay Lohan Gaziantep'te

Nizip Konteyner Kentini ziyaret eden Lohan, çocuklara oyuncak dağıttı, konteynerde kalan aileleri ziyaret edip kadınları dinledi.

  Eklenme Tarihi: 08 Ekim 2016 16:10 Güncelleme: 08 Ekim 2016 16:10
- - -

Hollywood'un ünlü isimlerinden oyuncu Lindsay Lohan, Gaziantep'in Nizip ilçesindeki Suriyeli sığınmacıların kaldığı konteyner kenti ziyaret etti.Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Nizip Kaymakamı Hatun Sarıfakıoğulları ve diğer yetkililerce karşılanan Lohan, kendisine çiçek takdim eden Suriyeli çocuğu başından öptü.
 
 

İdari binada yetkililerle konteyner kentte sığınmacılar için yapılan çalışmaları görüşen Lohan, konteyner kent içerisindeki sosyal tesis ve anaokulunu gezerek, çocukların söylediği İngilizce şarkılara eşlik etti.

Çocuklara hediyeler veren Lohan, sığınmacıların yaptığı resim ve el sanatları kurslarını da gezdi.Burada eğitim alan Suriyeli kadınlarla sohbet ederek bir bebeği kucağına alan Lohan, Suriyeli ailelerin yaşadığı bazı konteynerleri de ziyaret etti.

 

Ailelerin hikayelerini dinleyerek kendisine ikram edilen ürünlerin tadına bakan Lohan, iki gün önce dünyaya gelen ve "Fatma" adı verilen bir bebeği sevdi.Bebeği kucağına alan Lohan, "Sanki gözlerinde doğal bir kalem var. Çok güzel bir bebek" dedi.

Lohan, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin'in getirdiği bir Cumhuriyet altınını bebeğin yakasına taktı.