GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Hadi Özışık'tan Erkan Tan ve Fatih Portakal'a tepki

Hadi Özışık'tan Erkan Tan ve Fatih Portakal'a tepki

Hadi Özışık'tan Erkan Tan ve Fatih Portakal'a tepki

Gazeteci Hadi Özışık, Ahaber ve Atv haber sunucusu Erkan Tan'ın ekranda Ekrem İmamoğlu'na "Oğlum Ekrem daha başkan olamadın ki" sözleriyle hitap etmesine tepki gösterdi.

  Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2019 08:15 Güncelleme: 15 Nisan 2019 09:35
- - -

Ekrem İmamoğlu'nun kendisini belediye başkanı ilan etmesine tepki gösteren ahaber ve atv haber sunucusu Erkan Tan ekranda, "Oğlum Ekrem daha başkan olamadın ki" sözleriyle tepki çekti.

İnternethaber ve Gazeteoku sitelerinin kurucusu Hadi Özışık Erkan Tan'ın bu konuşmasının yanlış olduğuna dikkat çekti ve geçmişte Sözcü gazetesi ve Emin Çölaşan'ın Erdoğan'a ismiyle hitap ettiğini hatırlattı.

Hadi Özışık, Fox Haber anahaber sunucusu Fatih Portakal'ın taraflı yayınlarını eleştirirken Çalar Saat'i sunan İsmail Küçükkaya'nın daha vicdanlı gazetecilik yaptığını söyledi.

YORUM YAZINHadi Özışık'tan Erkan Tan ve Fatih Portakal'a tepki haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 3 YORUM
 • Mustafa Rifat Öniz15 Nisan 2019 10:02

  Ama ne vicdan, devamlı partili cumhurbaşkanı söylemi ile ne yapmak istiyor, söyle de vicdanın ne olduğunu öğrenelim, ikisinin de sunumlarında sahtelik akıyor, hele Küçükkaya'nın halka karşı gösterdiği vıcık vıcık yağcılık tam tiksinti verici, biraz insanları tanıyanlar gönülden gelen sevgiyi çok iyi anlar.

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Ahmet KILINÇ15 Nisan 2019 13:24

  Ağzına sağlık Hadi Bey. Sözlerinin hepsinin altına imzamı atarım. Seçimden önce daha T.Güler İmamoğlu'nu konuk ettiğinde demiştim Ak Parti epey bir oy kaybetti bu programla diye. Bu kadar uçlarda dolaşmaya gerek yok.Kral'dan çok kralcı olmaya hiç gerek yok. Takım tutmuyoruz.

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
 • Mustafa Şenol15 Nisan 2019 14:13

  Siz tarafsız mısınız acaba?

  Katılmıyorum%0Katılıyorum%0