GÜNÜN KÖŞE YAZARI
ANASAYFA/GÜNÜN KÖŞE YAZARI/Günün yazarı Candaş Tolga Işık

Günün yazarı Candaş Tolga Işık

Günün yazarı Candaş Tolga Işık

"Suudi Prens'e basit bir soru: Bizim alnımızda salak mı yazıyor?" diyen Candaş Tolga Işık'ı günün yazarı seçerken yazısının ilgili bölümünü sizlerle paylaşıyoruz:

  Eklenme Tarihi: 26 Ekim 2018 10:00 Güncelleme: 26 Ekim 2018 09:44
- - -

Cemal Kaşıkçı olayıyla ilgili Suudi yetkililerden gelen her açıklama "aklımızla alay ediyorlar" cinsindendi. 

Ve bu süre. hala devam ediyor. 

Olayın gidişatı, eldeki götüntü ve ses kayıtları cinayeti kimin işlediğini aleni işaret ederken, yapılan bu açıklamalara ne demek lazım?

İşte bugün bu sorunun cevabını Posta gazetesinden Candaş Tolga Işık çok güzel özetlemiş. 

"Suudi Prens'e basit bir soru: Bizim alnımızda salak mı yazıyor?" diyen Candaş Tolga Işık'ı günün yazarı seçerken yazısının ilgili bölümünü sizlerle paylaşıyoruz: Gezegenimizde Cemal Kaşıkçı cinayetinin bir numaralı sorumlusunun Suudi Arabistan devleti ve onun başındaki Veliaht Prens Salman olduğunu bilmeyen kalmamışken arkadaşların hâlâ çıkıp olaydan bihabermiş gibi davranmaları sadece bana mı kendimi salak gibi hissettiriyor?

Suudi savcılık açıklama yapmış dün: “Cinayet şüpheliler tarafından daha önce planlamış” Vay be! Ciddi misiniz siz?! İnanılmaz bir tespit!!! Yahu şüpheli dediğiniz adamları oraya iki uçağa doldurup Kamerun devleti mi yolladı? Planlanmış cinayet Kenya başkonsolosluk binasında mı işlendi? Soruşturma yapıyor gibi gösterip yalandan iki kişiye ceza kesecekler, onları da muhtemelen ön kapıdan cezaevine sokup arka kapıdan çıkaracaklar. Yersen...

YORUM YAZINGünün yazarı Candaş Tolga Işık haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM