DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Game of Thrones'un yıldızından taciz itirafı!

Game of Thrones'un yıldızından taciz itirafı!

Game of Thrones'un yıldızından taciz itirafı!

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye'de de geniş bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones dizisinde canlandırdığı Cersei karakteriyle beğeni toplayan oyuncu Lena Headey, Harvey Weinstein tarafından uğradığı tacizi anlattı.

  Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2019 10:08 Güncelleme: 19 Şubat 2019 10:11
- - -

Ünlü oyuncu Lena Headey, İngiliz gazetesi Sunday Times'a, kariyer hayatında cinsel tacize maruz kaldığına dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Headey, ünlü yapımcı Harvey Weinstein'ın, yaşamı boyunca onlarca kadına cinsel saldırıda bulunduğunu ve kendisinin de cinsel tacize maruz kalan kadınlardan biri olduğunu söyledi.

Benimle yatmak istedi!

Ünlü oyuncu, ''Benimle yatmak istedi fakat ben onu reddettim. Onunla ilişkiye girmeyi reddedince bir daha onun şirketi Miramax'tan hiç teklif almadım.'' şeklindeki açıklamalarıyla magazin gündemine bomba gibi düştü.''Onun bu kadar pislik olduğunu görünce düşündüm ve belki de kariyerimin 10 yılını sadece onunla sevişmeyerek heba ettiğimi fark ettim. Çünkü bana sarkıntılık etmeden önce 2 kere Miramax yapımında rol almıştım. Daha sonra hiç oynayamadım.'' dedi.

Weinstein'in tacizlerini defalarca tekrarladığını söyleyen Headey, ''Bir keresinde otel odasına gitmiştim ve bana aşk hayatım hakkında sorular sormaya başladı. Daha sonra, 'Hadi odaya geçelim sana bir senaryo göstereceğim.' dedi. Ben de bunu reddedince, 'Sakın bunu kimseye söyleme' diye öfkeli bir şekilde beni uyardı'' diyerek yaşadığı tacize dair detay verdi.

Benzer Haberler

YORUM YAZINGame of Thrones'un yıldızından taciz itirafı! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM