POLEMİK
ANASAYFA/POLEMİK/Fuat Uğur'dan Rahmi Turan'a çok sert yanıt...

Fuat Uğur'dan Rahmi Turan'a çok sert yanıt...

Fuat Uğur'dan Rahmi Turan'a çok sert yanıt...

Fuat Uğur: "Sözcü'nün şeyi, sen asparagas değil, müptezelliğin de duayenisin...

  Eklenme Tarihi: 10 Ağustos 2017 11:11 Güncelleme: 11 Ağustos 2017 13:41
- - -

Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur ile Sözcü gazetesi başyazarı Rahmi Turan arasındaki polemik gittikçe sertleşiyor...

Rahmi Turan'ın dünkü yazısına "Sözcü'nün şeyi, sen asparagas değil, müptezelliğin de duayenisin" başlıklı yazı ile cevap veren Fuat Uğur, "Mesleki kariyerini Tan adlı seks gazetesini çıkararak yapan birinden beklenebilecek tek şey neyse, onu görüyoruz Rahmi Turan adlı Sözcü şeysinin bana ayırdığı yazısında" dedi

 Rahmi Turan'ın köşesinde yayınladığı "kabak gibi FETÖ mesajı veren karikatürü tevil yoluyla izah etmeye çalıştığını" savunan Fuat Uğur, "Ve utanmadan Tayyip Erdoğan ile vatandaşın arasına kama sokmayı amaçlayan FETÖ usulü algı madrabazlığına imza atıyor" ifadelerini kullandı.

KUYRUK ACISI DEĞİL SENİN GERÇEK YÜZÜNÜN DEŞİFRESİ

 Sözcü gazetesinin manşetlerine çıkan FETÖ mesajlarından örnekler veren Fuat Uğur, "asparagas duayeni" dediği Rahmi Turan'ın “Ben Hürriyet'in yayın yönetmeni olduğum sırada kimseyi işten çıkarmadım. Ama Fuat Uğur denen o müfteriyi atmışsam çok iyi yapmışım” sözlerine de cevap verdi.

"Beni de tetikçi olarak ilan ediyor FETÖ tetikçisi. Çıkarılmanın kuyruk acısıyla yazdığımı ileri sürüyor ve kendine çok fazla önem atfediyor" diyerek Rahmi Turan'a yüklenen Fuat Uğur, şöyle devam etti:

 SOLCU OLDUĞUM İÇİN İŞTEN ATTIĞINI GİZLEMEYE ÇALIŞIYOR

"Ama senin gizlediğin şey beni solcu olduğum için işten atman. Atmadım diye yalan söylüyorsun bir de utanmadan ve üstelik solcu Atatürkçü geçiniyorsun. Ama şaşırmıyorum. Yalan haber (asparagas) üzerine 'mesleki kariyer' inşa eden, ahlaki ibresi borsa gibi aldığı paraya göre inip çıkan birinden doğru laf beklemek mümkün değil. Gazeteciliğimi aklınca küçümsemeni anlayışla karşılıyorum, senin çıkardığın seks gazetesinde çalışmadım. Hakkımdaki yazısını okuyunca eksik söylediğimi idrak ettim Sözcü 'Başyazarı' Rahmi Turan için. Bu zat sadece asparagas haberciliğin değil müptezelliğin de duayeni."

Fuat Uğur'un yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN...

YORUM YAZINFuat Uğur'dan Rahmi Turan'a çok sert yanıt... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 2 YORUM
  • LEYLA AKASYA10 Ağustos 2017 18:13

    FUAT UGUR..SEN MAKBUL BIR ADAM OLSAN BIR KERE KENDINDEN BUYUGE BOYLE SOZLER SARFETMEZSIN,CEMKIRMEZSIN.RAHMI TURANI SENELERDIR TANIYOR YAZILARINI OKUYORUZ,SEN DUNKU COCUK ADAM OLDUN DA ONA MI SATASIYORSUN

    Katılmıyorum%50,00Katılıyorum%50,00
  • LEYLA AKASYA12 Ağustos 2017 11:50

    SEN DE TERBIYESIZLIGIN DUAYENISIN....BIRDEN FIRLADIN ORTAYA ONA BUNA CEMKIRIYORSUN. HOCAN DA CEM KUCUK...

    Katılmıyorum%0,00Katılıyorum%100,00