MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Fatih Altaylı'dan Mirgün Cabas'a Ağrı tepkisi: Özür dile Mirgün, ayıp değil

Fatih Altaylı'dan Mirgün Cabas'a Ağrı tepkisi: Özür dile Mirgün, ayıp değil

Fatih Altaylı'dan Mirgün Cabas'a Ağrı tepkisi: Özür dile Mirgün, ayıp değil

Fatih Altaylı ‘Ağrı’ çıkışıyla eleştiri oklarının hedefi olan Mirgün Cabas’a seslendi. Altaylı "Mirgün Cabas’a yakışan hemen çıkıp “Özür dilerim. Saçmaladım” demektir" ifadesini kullandı.

  Eklenme Tarihi: 03 Nisan 2019 11:00 Güncelleme: 03 Nisan 2019 13:34
- - -

Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Mirgün Cabas, Ağrı'yı Savcı Sayan'ın alması üzerine ""Bana 'N'aber, Savcı Sayan kazandı' diye gelmeyin. Adamın bundan sonra yaşayacağı yer Ağrı arkadaşlar. Başka sözüm yok" demişti. 

Sosyal medyada Mirgün Cabas'a tepki yağarken bir tepki de Fatih Altaylı'dan geldi.  
Fatih Altaylı ‘Ağrı’ çıkışıyla eleştiri oklarının hedefi olan Mirgün Cabas’a seslendi: Bu ülkenin her karış toprağında yaşanır. Mirgün Cabas’a yakışan hemen çıkıp “Özür dilerim. Saçmaladım” demektir.

İŞTE FATİH ALTAYLI'NIN O YAZISI

Özür dile Mirgün, ayıp değil

Mirgün Cabas kardeşim, sosyal medyada bu yazdığına söylenecek tek sözüm var: “Yuh artık” 
Konuyu biliyorsunuzdur muhtemelen, bilmeyenlere özetleyeyim. 
Mirgün ile Ağrı Belediye Başkanı seçilen Savcı Sayan arasında seçim öncesinden başlayan bir polemik, bir tartışma vardı. 
Savcı Sayan seçimi kazanıp, bu galibiyetle ilgili bazıları Mirgün Cabas’a laf atınca, Mirgün de karşılık verdi ve “Bana naber savcı sayan kazandı diye gelmeyin adamın bundan sonra yaşayacağı yer ağrı arkadaşlar başka sözüm yok” diye bir tweet attı. 
Bu kadarına hakikaten ”Yuh” denir. 
Savcı Sayancı falan değilim. 
Deniz Baykal’ın dizinin dibinden, çok kısa süre içinde AK Parti’den belediye başkanlığına doğru yürümesini hazmedebilenlerden olmadım. 
Ama senin yaptığın, Savcı Sayan’ın yaptığından çok daha kabul edilemez bir durum. 
Ağrı’da binlerce yurttaşımız yaşıyor, binlerce doktorumuz, polisimiz, askerimiz, kamu görevlimiz mecburi hizmet için veya atandıkları için bu ilimizde görev yapıyor.
Tüm bu insanlara hakaret edilemez. 
Çok ayıptır, çok yazıktır. 
Tam anlamıyla şuursuzluktur. 
Mirgün Cabas’a yakışacak olan hemen çıkıp “Özür dilerim. Saçmaladım” demektir. 
Bu ülkenin her karış toprağında yaşanır.

YORUM YAZINFatih Altaylı'dan Mirgün Cabas'a Ağrı tepkisi: Özür dile Mirgün, ayıp değil haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • AntiNefret Timi05 Nisan 2019 23:01

    Milletimiz gereken dersi vermiş ama anlamazlar. Siz köşenizde yazmışsınız ama duymazlar Onların tek bildiği nefret tohumları ekmek ve bunun normal olduğunu sanmak !!! Mine Kırıkkanat Hakkında Tweetler ; İnsan olmak ideolojiden önce gelmelidir her zaman. Çok üzüldüm sizin durumunuza @mkirikkanat Kırıkkanat, 67 yaşında, Atatürk ü 57 yaşında keşfedebilmiş biridir. Atatürk ilah dır, tapıyorum demektedir. Biz Atatürk çüler Atatürk e tapmayız. Bu kadın Anıtkabir'e çaput bağlarda Asıl size yuh olsun hemde büyük YUH.Ölüye taziye dilemeyi kendi kalesine gol atılmış gören işte bu zihniyet yüzünden gelişemiyoruz. Son derece insani bir başsağlığı. Bizim kültürümüzde (yanlış da olsa) cenazede dost, düşman hakkını helal eder. Adamı karalamak için fırsat kollamayın lütfen O kadar iticisin ki bazen akplilere hak veriyorum ne bu şimdi araştırmacı gazetecilik mi?

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0