KAYBETTİ
ANASAYFA/KAYBETTİ/Fatih Altaylı kaybetti

Fatih Altaylı kaybetti

Fatih Altaylı kaybetti

Fatih Altaylı'nın dün yazdığı yazının dumanı çıkmamışken bugün tam tersini yazması kendisine kaybettirdi.

  Eklenme Tarihi: 10 Nisan 2019 14:22 Güncelleme: 10 Nisan 2019 14:29
- - -

Ekrem İmamoğlu'nun medya patronlarının isimlerini vererek eleştiride bulunması ve ardından "gün gelir isminizi dahi anmayız" gibi bir yaklaşımı medya dünyasında tepkilere neden oldu. 

Tepki veren çok oldu ama Fatih Altaylı'nın dünkü yazısında Ekrem İmamoğlu'na "haksızsınız diyemem" sözleriyle destek vermesi şaşırtıcıydı. Çünkü İmamoğlu'nun saydığı isimler arasında Habertürk'ün de bağlı olduğu Ciner medya grubunun sahibi Turgay Ciner de vardı. 

Hatta Fatih Altaylı İmamoğlu'na "kafaya takmayın, bu ülkede manşetlerle savaşarak gelen politikacı daha güçlü olur" diyerek teselli de vermişti. 

Fakat aynı Fatih Altaylı ne hikmetse bugün tam tersini yazdı ve İmamoğlu'nu medyaya parmak sallamakla suçladı. 

İmamoğlu'nun Habetürk'e haksızlık ettiğini belirten Fatih Altaylı, dünkü yazısını yazarken bunun farkında değildi galiba?

Bilemiyorum...

Fakat Altaylı'nın dün yazdığı yazının dumanı çıkmamışken bugün tam tersini yazması kendisine kaybettirdi.

YORUM YAZINFatih Altaylı kaybetti haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 2 YORUM
  • hüseyin şahin17 Nisan 2019 16:02

    tabiki altaylı zılgıtı yedi,belkide kovulmakla tehdit edildi,altaylı U şeklindeki dönüşünü yaptı.fatih altaylı geçmişten bu yana zaman zaman bu dönüşü yapar.gerçek düşüncesini ve fikirlerini yazmaktan korkarak yazmayan gazeteciler için ne acı bir durum.ğazetici olabilmenin en büyük şartının onurlu,gururlu ve kişilik sahibi olmak olduğunu 17 yıldır çoktan öğrenmiştik.

    Katılmıyorum%0,00Katılıyorum%100,00
  • L. Baykal08 Haziran 2019 15:26

    Menfaat günümüzün tek değer ölçüsü. Düşünce hürriyeti, yazar olma haysiyeti ve duruşu, ilkeli davranış gibi ölçüler bizim de içinde bulunduğumuz kültür havzasının çoktan terk ettiği değerler. Narşistliğe yaklaşan bencillik, tarafgirlik ve ötekine karşı önyargılı davranış hemen herkesin davranışını belirler olmuş. Fatih Altaylı kendini bu çerçevenin dışında gören biri ama şekilde görüldüğü gibi o da farklı değil. Ne zaman adam oluruz sorusu cevabı olmayan bir soru olmaya aday gibi görünüyor. Haydi hayırlısı.

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0