MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Esra Erol bombayı canlı yayında patlattı!

Esra Erol bombayı canlı yayında patlattı!

Esra Erol bombayı canlı yayında patlattı!

İzdivaçta bu kez ne gelin adayı ne damat adayları gündem oldu. Esra Erol'dan bomba bir açıklama geldi. Erol hamile olduğunu açıkladı...

  Eklenme Tarihi: 04 Ocak 2011 08:11 Güncelleme: 04 Ocak 2011 08:11
- - -
GAZETECİLER.COM (ÖZEL)
İzdivaçta bu kez bombayı Esra Erol patlattı. Ünlü programcı canlı yayında özel hayatıyla ilgili çarpıcı bir açıklamada bulundu. 2010'da evlenen Erol, 2011'de anne oluyor.

'Esra Erol'la Evlen Benimle'de bu kez ne damat adayları ne de gelin adayları gündem oldu. Esra Erol, ATV ekranlarında iki aylık hamile olduğunu açıkladı. Kendini ifade etmekte zorlanan Erol, gözyaşlarını tutamadı. 2011'in Temmuz ayında doğum yapacağını açıklayan Esra Erol, geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Kürt İdris olarak bilinen İdris Özbir'in oğlu Ali Özbir ile dünya evine girmişti. 

Çocuğuna henüz bir isim vermediklerini söyleyen Erol "
Bugüne kadar benimle ilgili herşeyi benden öğrendiniz. Bunu da benden öğrenin istedim. Ali baba ben de anne oluyorum. Allah nasip ederse Temmuz ayında bebeğimiz dünyaya gelecek. Cinsiyeti henüz belli olmadığı için şimdilik ona 'Çiko' diyoruz" dedi. Erol'un bu özel duyurusu stüdyoda alkış tufanıyla karşılandı.

İşte o anlar: