MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Ersoy Dede: Enis Berberoğlu'na o görüntüleri kim verdi?

Ersoy Dede: Enis Berberoğlu'na o görüntüleri kim verdi?

Ersoy Dede: Enis Berberoğlu'na o görüntüleri kim verdi?

Star gazetesi yazarı Ersoy Dede, Güneş'in dünkü manşetine dikkat çekerek, "bunun altından Kılıçdaroğlu’nun kalkması imkansız" dedi.

  Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2017 05:49 Güncelleme: 19 Haziran 2017 19:12
- - -

Ersoy Dede, bugün köşesinde Güneş Gazetesi'nin Enis Berberoğlu ve Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili çarpıcı iddiasına yer verdi. Güneş'in iddiasına göre, ihanet kasedini Ekrem Dumanlı CHP lideri Kılıçdaroğlu’na, o da Can Dündar’a götürmesi için Berberoğlu’na verdi.

İŞTE ERSOY DEDE'NİN BUGÜNKÜ YAZISINDAN İLGİLİ BÖLÜM:

Can Dündar hiç söylemeseydi elbette haber kaynağını saklı tutabilecekti.. Dolayısıyla Enis Berberoğlu bu davanın içinde hiç olmayacaktı.. FETÖ’cü bir savcı ya da polisten servis edildiği zannedilecek ve dosya o şekilde kapanacaktı.. Ama Can Dündar, (artık pazarlık nerede tıkandıysa) kitabında açık açık; “.. 27 mayıs günü bir öğleden sonra solcu bir milletvekili getirdi o görüntüleri bana..” diyerek, ilk bağlantısını sattı.. Hatırlayın Berberoğlu bu soruşturmaya böyle dahil oldu..

Peki Enis Berberoğlu’na bu görüntüleri kim verdi?

Güneş gazetesinin dünkü sayısında enteresan bir detay yer alıyor.. Gazeteye göre, 18 Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu, Zaman gazetesine giderek Ekrem Dumanlı ile görüşüyor.. Ve orada kumpas görüntülerini teslim alıyor..

9 gün sonra da 27 Mayıs'ta Enis Berberoğlu, görüntüleri Cumhuriyet’e taşıyor.. Bu vahim iddia ulusal güvenliği ilgilendiren böyle bir kumpasın kurumsal olarak CHP eliyle kurulduğu tezini kuvvetlendirir ki, bunun altından Kılıçdaroğlu’nun kalkması imkansız..

YORUM YAZINErsoy Dede: Enis Berberoğlu'na o görüntüleri kim verdi? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • :)))))20 Haziran 2017 12:53

    DÜNYA BÖYLE GAZETECİLİK GÖRMEDİ..MEMLEKETİN GAZETECİLERİ TARİH YAZIYOR GAZETECİLİK ADINA ..NAZAR DEĞMESİN :))))))) BİR KİTAP YAZSAK "BİTİK YARANMACI MEDYANIN TARİHİ " DİYE, KAÇ CİLT YAZILIR... MİDE DAYANIRSA YAZMAYA...

    Katılmıyorum%0,00Katılıyorum%100,00