GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Erkek çocukları öpüştüren Gaga'dan iğrenç savunma!

Erkek çocukları öpüştüren Gaga'dan iğrenç savunma!

Erkek çocukları öpüştüren Gaga'dan iğrenç savunma!

İzmir'de çektiği çektiği bir videoda erkek çocukları para karşılığında öpüştüren YouTuber 'Gaga Bulut', mahkemedeki savunmasında videoda yaşananların kurgu gereği yapıldığını söyledi.

  Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019 08:08 Güncelleme: 10 Ocak 2019 08:10
- - -

İzmir'in Alsancak semtinde 100 lira verdiği erkek çocukları öpüştüren sosyal medya fenomeni "Gaga Bulut" lakaplı Bulut Altuğ'un tutuklu yargılandığı davanın görülmesine başlandı. İzmir 5. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen duruşmada tutuklu sanık Bulut Altuğ, tutuksuz sanık F.B.B., videoda yer alan çocuklar C.S. ve K.Y. ile taraf avukatları hazır bulundu.

"PARAYI BANA İADE ETTİLER"

Kurgu gereği çekiliş yaptıklarını ve kağıtta erkek erkeğe öpüşme çıktığını söyleyen Bulut Altuğ, "C.S. ve K.Y. öpüşüyormuş gibi yaptı. Biz de bunun videosunu çektik. Kurgu gereği kendilerine toplam 100 TL verdim ancak parayı bana iade ettiler. Bu tür videolar takipçi sayımı arttırıyor. Takipçi sayım artınca kazandığım gelir de artıyor" dedi.

TUTUKLULUK HALİNİN DEVAMINA KARAR VERİLDİ

Toplumda infiale neden olan videoyu çeken F.B.B. ise hakkındaki suçlamaları kabul etmediğini belirterek, paylaşımları Bulut Altuğ'un yaptığını ve bunun suç olduğunu bilmediğini savundu. Tutuksuz sanık F.B.B.'nin adli kontrol şartlarını kaldıran mahkeme heyeti, Bulut Altuğ'un tutukluluk halinin devamına karar verdi.

Benzer Haberler

YORUM YAZINErkek çocukları öpüştüren Gaga'dan iğrenç savunma! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM