GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Ekrem İmamoğlu'ndan Demirören Medya'ya sert tepki!

Ekrem İmamoğlu'ndan Demirören Medya'ya sert tepki!

Ekrem İmamoğlu'ndan Demirören Medya'ya sert tepki!

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Hürriyet ve Milliyet gazetelerinin “PKK ile bağlantılı adaylar” haberine tepki gösterdi.

  Eklenme Tarihi: 26 Mart 2019 09:40 Güncelleme: 26 Mart 2019 09:47
- - -

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu ile CHP Beyoğlu Belediye Başkan Adayı Alper Taş Beyoğlu Piyalepaşa’daki Ağaçlaraltı ortak miting düzenledi.

İmamoğlu, Demirören Medya Grubu'na ait gazetelerde yer alan “PKK ile bağlantılı adaylar” haberine tepki gösterdi. Demirören Medya Grubu'na "Kraldan çok kralcılık yapmayın" çağrısı yapan İmamoğlu, şöyle konuştu:

"HERKES HADDİNİ BİLECEK"

"Bizim böyle bir bağlantımızı kurarak sizlerin huzurunda bizi aşağı çekmek istiyorlar. Dün bile bir medya grubu bunu vazife edinmiş. Ben üzülüyordum dile getirmiyordum şimdi dile getiriyorum. Herkes haddini bilecek. Niye hassasiyetlerim vardı. 60-70 yıllık asil kurumların isimlerini taşıdıkları için dikkatli davranıyordum artık vazgeçtim. Demirören Medya Grubu, kendi internet sitelerinde bizim üzerimizden yayınlar yapıyor. Hem de nasıl hiç olmamış bir şekilde. Bizi manşete koyuyorlar, 3 gün 4 gün orada tutuyorlar, afişe ediyorlar.

"TAŞIDIĞINIZ İSİMLERİN HAKKINI VEREMEDİĞİNİZ İÇİN ÜZÜLÜYORUM"

İçinizde Hürriyet gibi Milliyet gibi hepimizin saygı duyduğu 60-70 yıllık kurumlar var. Yıllardır evimize alıyoruz, ben üzülüyorum; taşıdığınız o isimlerin hakkını vermediğiniz için üzülüyorum. Kendinizi düzeltin. Bir hafta sonra biz belediye başkanı seçilince geleceksiniz çayımızı kahvemizi içeceksiniz. Kraldan çok kralcılık yapmayın.

"GAZETECİ YALAN YAZMAZ"

Halbuki gazetecilik asil bir meslek. Gazeteci yalan yazmaz. Bu işler de bizim üzerimizde kalmaz. Güneş balçıkla sıvanmaz. Biz kim olduğumuzu biliyoruz. Tek dertleri biz seçimi kazanacağız."

YORUM YAZINEkrem İmamoğlu'ndan Demirören Medya'ya sert tepki! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM