MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Deniz Zeyrek'ten Erdoğan'a traktör cevabı: O kadar da değil

Deniz Zeyrek'ten Erdoğan'a traktör cevabı: O kadar da değil

Deniz Zeyrek'ten Erdoğan'a traktör cevabı: O kadar da değil

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Eskiden Polatlı'da traktör mü vardı” sorusunu biraz gülerek biraz da 'o kadar da değil' diyerek dinledim" dedi.

  Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2019 12:00 Güncelleme: 30 Temmuz 2019 09:29
- - -

Deniz Zeyrek'in bugünkü "Traktör" başlıklı yazısı sosyal medyanın gündemine oturdu. Zeyrek yazısıyla Twitter TT listesine çıktı. 


Deniz Zeyrek yazısında Erdoğan’ın traktör önündeki fotoğrafına takıldığını söylerken “Ben bu sahneyi bir yerden hatırlıyorum’ dedim, izlerken biraz düşününce çıkardım. Yaklaşık 100 yıl önce Ulu Önder Atatürk’ün traktör sürdüğü fotoğraf kısa sürede sosyal medyanın en çok izlenen görüntüsü olmuştu” ifadesini kullandı.


Zeyrek, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Eskiden Polatlı'da traktör mü vardı?" sözleri üzerine 70’li ve 80’li yıllarda Kars’ta bile traktör sorunları olmadığını hatırlattı.

atatürk

Deniz Zeyrek'in yazısındaki “Erdoğan'ın bu görüntüyü, Atatürk'ün fenomen olan videosuyla aynı hafta içinde vermesi tesadüf olabilir. Ancak yaklaşık 100 yıl önce Polatlı'ya 40 kilometre mesafede, şimdi yerinde 2 milyar liralık plastik ve beton yığını bulunan Atatürk Orman Çiftliği'nde Atatürk'ün sürdüğü traktör Erdoğan'ın “traktör mü vardı” sorusuna yanıt gibiydi” ifadeleri ise sosyal medyanın gündemine oturdu. 

erdoğan

YORUM YAZINDeniz Zeyrek'ten Erdoğan'a traktör cevabı: O kadar da değil haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM