MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Deniz Zeyrek'ten bomba yeni parti kulisi! İki şart koşuyorlar

Deniz Zeyrek'ten bomba yeni parti kulisi! İki şart koşuyorlar

Deniz Zeyrek'ten bomba yeni parti kulisi! İki şart koşuyorlar

Sözcü gazetesi yazarı Deniz Zeyrek, Eski Başbakan Yardımcısı ve Ekonomi Bakanı Ali Babacan'ın kuracağı belirtilen yeni partiye ilişkin teşkilatlara 'liyakat' ve 'iyi insan olunması' şartı koyulduğunu aktardı.

  Eklenme Tarihi: 01 Temmuz 2019 11:45 Güncelleme: 01 Temmuz 2019 11:47
- - -

Sözcü yazarı Deniz Zeyrek, 'Hiçbir şey olmasa da kesin bir şeyler olacak' başlığıyla yayımlanan yazısında Ali Babacan'ın TBMM'de milletvekili transfer etmek yerine güçlü bir teşkilat üzerinde yoğunlaştığını aktardı.

2 Şart koşuluyor

Zeyrek, "Babacan ve yol arkadaşları, yeni kurulacak partiye katılacaklar için liberal, sağcı, solcu, Türk, Kürt, Sünni, Alevi gibi ayrıntılarla ilgilenmiyor ve iki şart koyuyor: İşinde iyi olması (liyakat) ve iyi insan olması (demokrat, insan haklarına, hukuk devletine saygılı)" ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın çağrısı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ali Babacan’a davet göndererek ekonominin dümenine geçme çağrısı yaptığını da belirten Zeyrek, parti kurmaya hazırlanan Babacan’ın "Ben yokum, ama isterseniz Türkiye’nin ekonomisine ilişkin hazırladığımız programı verelim, uygulasınlar" yanıtını verdiğini söyledi.

Yazının tamamını okumak için tıklayınız...

YORUM YAZINDeniz Zeyrek'ten bomba yeni parti kulisi! İki şart koşuyorlar haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • hfehmi ovalı01 Temmuz 2019 23:27

    AKP NİN GÖNÜLDAŞ VE YANDAŞLARI İÇİNDE PARTİDEN ÇOK '' İTİBARDA TASARRUF OLMAZ '' DÜŞÜNCESİ VE HİÇ BİR ŞEKİLDE KENDİ YAŞAM ŞARTLARINI DEVLETİN GELİRİNE GÖRE AZALTMAYANLARA ÖFKESİ GİTTİKÇE ARTIYOR..ŞEHİR İÇİNDE TREN KATARI GİBİ KORUMA ORDUSU İLE DOLAŞMAK AYRICA YÜKSEK İSTİŞARE KURULU DOSTLARI DOYURMA ŞEKLİNDE YORUMLANIYOR. ASKERLİĞİN PARASI OLMAYANLARIN BAŞINA YIKILMASI AYRI BİR ENDİŞE KONUSU. BU KUMAŞIN DİKİŞ TUTMAYACAĞI KANAATI GİTTİKÇE ARTIYOR.

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0