GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi

Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika'nın cenazesi İzmir'de son yolculuğuna uğurlandı. Törende Demet Akbağ ve oğlu Ali yıkıldı. Akbağ eşinin tabutunu taşımak istedi.

  Eklenme Tarihi: 14 Mart 2019 17:00 Güncelleme: 14 Mart 2019 16:55
- - -

İzmir'in Güzelbahçe ilçesinde önceki gün meydana gelen trafik kazasında yaşamını yitiren oyuncu Demet Akbağ'ın eşi Zafer Çika için İzmir'de cenaze namazı kılındı. Alsancak Hocazade Camisi'nde öğle vakti düzenlenen cenaze törenine Çika'nın eşi Demet Akbağ, ailesi ve yakınlarının yanı sıra Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim, teknik direktör Yılmaz Vural, sporcu Şahika Ercümen ile sanatçılar Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan, Ata Demirel, Serhat Özcan, Şahan Gökbakar, Olgun Şimşek, Cezmi Baskın, Sermiyan Midyat, Yonca Evcimik gibi birçok ünlü isim katıldı.

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi ağlatan anlar - Sayfa 2

Cami avlusuna yakınlarının desteğiyle gelen Demet Akbağ ve oğlu Ali Çika burada taziyeleri kabul etti. Akbağ'ın bu sırada taziyeye katılanların yakasındaki eşinin fotoğrafını alarak öptüğü ve gözyaşı döktüğü görüldü.Namaz sonrası Zafer Çika için helallik alındığı esnada 20 yıllık hayat Demet Akbağ, "Helal olsun," diye bağırdı.

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi ağlatan anlar - Sayfa 4

Çika'nın cenazesi omuzlara alındığı esnada Akbağ herkesi ağlattı. Ayakta durmakta güçlük çeken Akbağ, tabuta dokunup omuzlamak istedi. Bu esnada Deniz Seki ve Fulya Terim, Akbağ’ı kalabalıktan korumak için yardımcı olmaya çalıştı. Akbağ bir süre tabuta eşlik etti.

Demet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi ağlatan anlar - Sayfa 1

YORUM YAZINDemet Akbağ eşi Zafer Çika'nın tabutunu taşımak istedi haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM