DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/'Cesur ve Güzel'den ilk fotoğraf geldi

'Cesur ve Güzel'den ilk fotoğraf geldi

'Cesur ve Güzel'den ilk fotoğraf geldi

Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştıkları ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin çekimlerinden ikilinin birlikte olduğu ilk kare geldi.

  Eklenme Tarihi: 08 Ekim 2016 09:42 Güncelleme: 08 Ekim 2016 09:42
- - -
Kıvanç Tatlıtuğ ve Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştıkları ‘Cesur ve Güzel’ dizisinin çekimleri başladı.

Çekimlerden Büyüküstün ile Tatlıtuğ'un birarada olduğu ilk kare de geldi.

Ay Yapım tarafından çekilen dizi, bu ay Star TV'de ekranlara gelecek.Senaryosunu Ece Yörenç'in yazdığı, yönetmenliğini Ali Bilgin'in üstlendiği projede Tatlıtuğ, geçmişinin izlerini süren Cesur, Büyüküstün ise ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan karakteriyle Star TV'de ekrana gelecek.

DİZİDE NE ANLATILACAK?

Dizinin konusu şöyle:

Bir gün 'Cesur' adlı yakışıklı ve etkileyici bir adam büyük şehirden bir kırsal kasabaya gelip yerleşir. Herkesi kendisine hayran bırakan bu gizemli yakışıklı o bölgenin toprak zengini olan, aile şirketlerinin işlerine bakan güzelliği dillere destan 'Süphan' ile yani Tuba Büyüküstün'le tanışır. İki genç arasında tutkulu bir aşk başlar.

Ancak her 2 gencin de bilmediği çok şey vardır. Aslında aileleri geçmişten beri düşmandır, babalarının karanlık yüzlerinden ve kapanmamış hesaplarından her ikisi de habersizdir.

Büyük aşka bu yüzden aile gölgesi düşer, iki aşığın mutluluk hayali ailelerinin karşı çıkmasıyla imkânsız bir aşka dönüşür.

Araya aile büyükleri girer. Bu arada 'Cesur'un o kırsal bölgeye neden geldiği, merak edilen esrarlı öyküsü de zaman içinde ortaya çıkar.