GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Cem Küçük'ten bomba iddia! Aydın Doğan'ın en has adamları...

Cem Küçük'ten bomba iddia! Aydın Doğan'ın en has adamları...

Cem Küçük'ten bomba iddia! Aydın Doğan'ın en has adamları...

Doğan Holding'e yapılan polis baskının ardından iki isim gözaltına alındı. Cem Küçük, Yahya Üzdiyen ve Erem Turgut Yücel'le ilgili çarpıcı iddialarda bulundu.

  Eklenme Tarihi: 05 Ocak 2017 14:48 Güncelleme: 05 Ocak 2017 15:04
- - -

Doğan Holding merkezine yapılan polis baskınının ardından gözaltına alınan iki isim Yahya Üzdiyen ve Erem Turgut Yücel...

Cem Küçük'ün iddiasına göre bu iki isim Aydın Doğan'ın en has ve en kozmik adamları. Cem Küçük olayın ardından Twitter hesabından bu iki isimle ilgili çarpıcı iddialarda bulundu. 

İŞTE CEM KÜÇÜK'ÜN O TWEETLERİ:

1- Tekrar ediyorum. FETÖ'den gözaltında olan Yahya Üzdiyen ve Erem Turgut Yücel, Aydın Doğan'ın en has ve kozmik adamlarıdır.

2-Aydın Doğan korktuğu için bu büyük olayı görmezden geliyor.Cnntürk sanki bu sabah Doğan'a polis baskını olmamış gibi davranıyor.

3-Sadece Doğan Medya'yı takip eden biri Doğan Holding'e polis baskını olmamış ve bu iki gözaltı olmamış sanabilir. Tam komedi!

4-Yahya Üzdiyen enerji kökenli bir isimdir ve Doğan'ın POAŞ başta olmak üzere enerji işlerini halletmiş kozmik isimdir...

5-Yahya Üzdiyen, Aydın Doğan'ın 2013-16 FETÖ ile yakın ilişkilerinin tam göbeğinde bir adamdır. Doğan'ın CEO'sudur.

6-Erem Turgut Yücel, Aydın Doğan'ın yargı işlerinin en göbeğindeki isimdir. Baş Hukuk müşaviridir.Tüm Doğan sırlarını bilmektedir.

7-Erem Turgut Yücel, Doğan'ın tüm büyük işlerinde imzası zorunlu adamdır. Yücel'in imzası olmadan Doğan büyük işe girmez.

8-Erem Turgut Yücel, Aydın Doğan'ın Yargıtay'daki dosyalarından kurtulması için FETÖ ile çok yakın ilişki kurmuş kozmik isimdir.

9-Aydın Doğan ilk defa çok korkuyor ve bu büyük skandalı o yüzden görmüyor. Borsada hisselerinin çökmesinden ürküyor.

10-İzmir/Bayraklı'daki gökdelen skandalı Turan Projesi'ni de Üzdiyen ve Yücel çok iyi biliyorlar.Hürriyet'in arsası meselesi şu an yargıda.

11-Benim "samsonite bavul olayı" diye bilinen skandalı açığa çıkarmamla bu Turan projesi çökmüştü.Üzdiyen ve Yücel o skandalın içindeydi.

cem küçük

cem küçük

cem küçük

YORUM YAZINCem Küçük'ten bomba iddia! Aydın Doğan'ın en has adamları... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM