POLEMİK
ANASAYFA/POLEMİK/Cem Küçük Sözcü'ye fena giydirdi; Yolun Sonu'nu söylemeye başlayın

Cem Küçük Sözcü'ye fena giydirdi; Yolun Sonu'nu söylemeye başlayın

Cem Küçük Sözcü'ye fena giydirdi; Yolun Sonu'nu söylemeye başlayın

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, Sözcü'nün eski ve yeni tüm yazarlarının yavaş yavaş aklını yitirdiklerini iddia etti.

  Eklenme Tarihi: 19 Şubat 2018 08:26 Güncelleme: 19 Şubat 2018 08:38
- - -

Türkiye Gazetesi yazarı Cem Küçük, Sözcü'nün eski ve yeni tüm yazarlarının yavaş yavaş aklını yitirdiklerini iddia etti.

Cem Küçük, Sözcü için yolun sonunun göründüğünü öne sürerek "FETÖ'nün gizli yayın organı için dosyalar hazırlanıyor" ifadesini kullandı.

İşte Cem küçük'ün bugünkü yazısından bir bölüm

Sözcü davasındaki resmi evraklar

Hakkında Sayın Cumhuriyet Savcımız Asım Ekren tarafından yürütülen “FETÖ’nün gizi yayın organı” soruşturması olan ve sahibi emperyalist güçlere sığınmış, Türkiye’ye gelemeyen Sözcü gazetesinin eski/yeni yazarları topluca delirmiş. Önce adamsanız ve gerçek Atatürkçüyseniz sahibiniz Burak Akbay niye emperyalizmin sığıntısı oldu, ona cevap verin! Ama hiçbiriniz gerçek Atatürkçü olmadığınız için ağzınızı açamıyorsunuz.

Bu ülkeye dönse belki de tutuksuz yargılanacak ama suçunu bildiği için tıpkı vatan haini Can Dündar ve Ekrem Dumanlı gibi kaçıyor Akbay. 17-25 Aralık darbe teşebbüsü esnasında Sözcü’yü tamamen FETÖ’ye teslim ettiğini biliyor çünkü. 17 Aralık 2013’ten beri Akbay’ın ve geçen hafta isim isim verdiğim yargılanacak yazarların FETÖ’nün emrinde çalıştığını savcılığımız ispatlıyor çünkü.

Benim yazdıklarımın hepsi resmî evraklara ve yargısal belgelere dayanıyor Rahmi Turan. Bir tane bile şahsi iddiam yok benim geçen hafta yazdığım üç yazıda. Hepsi DEVLET ve yargımızın resmî evraklarından alıntıdır.

Hepsi DEVLET tarafından ispatlıdır. Bazı olayların eli kulağında. Çok yakında herkes görecek neler olduğunu. O yüzden bana küfretmeyi bırakın ve Musa Eroğlu’nun “Yolun sonu görünüyor” türküsünü bol bol dinleyin...

Cem Küçük'ün yazısının tamamı için tıklayın

YORUM YAZINCem Küçük Sözcü'ye fena giydirdi; Yolun Sonu'nu söylemeye başlayın haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM