MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Candaş Tolga Işık'tan Sıla yorumu: Bizim gerizekalılar utanmadan...

Candaş Tolga Işık'tan Sıla yorumu: Bizim gerizekalılar utanmadan...

Candaş Tolga Işık'tan Sıla yorumu: Bizim gerizekalılar utanmadan...

Posta yazarı Candaş Tolga Işık Sıla'nın Ahmet Kural tarafından darp edilmesiyle ilgili yapılan bazı yorumları sert bir dille eleştirdi.

  Eklenme Tarihi: 04 Kasım 2018 13:48 Güncelleme: 04 Kasım 2018 13:45
- - -

Ünlü sanatçı Sıla Gençoğlu, fiziksel şiddet gördüğü oyuncu sevgilisi Ahmet Kural'dan şikayetçi oldu ve mahkemeden Kural'ın 3 ay süresince kendisine yaklaşmamasına yönelik koruma kararı aldırdı.

Posta yazarı Candaş Tolga Işık Sıla'nın Ahmet Kural tarafından darp edilmesiyle ilgili "Bizim gerizekalılar 'Ne yaptı da şiddet gördü acaba?' diye soruyor. Utanmadan milletin gözünün içine bakarak alttan alta 'Kim haklı?' tartışması yapıyorlar"  yorumunda bulundu. 

 " Bir başka kadın çıkıp akla ziyan sözler söyleyebiliyor"

Ahmet Kural tarafından Sıla'ya uygulanan şiddetin  yorumlanma biçimine tepki gösteren yazar, 'Kim haklı' tartışması yapıldığına dikkati çekerek, "Memleketteki aklını yitirme halinin onlarca emaresinden biri de bu! Bir kadın çıkıp diyor ki 'Şiddet gördüm, kafamda kül tablası kırıldı.' Bizim gerizekalılar 'Ne yaptı da şiddet gördü acaba?' diye soruyor. Utanmadan milletin gözünün içine bakarak alttan alta 'Kim haklı?' tartışması yapıyorlar.Daha da acısı bir başka kadın çıkıp 'Her ilişkide itiş kakış olur. Kadın istemezse dayak yemez' kabilinden akla ziyan sözler söyleyebiliyor. Velhasıl acınacak haldeyiz Türkiye’m" diye yazdı. 

YORUM YAZINCandaş Tolga Işık'tan Sıla yorumu: Bizim gerizekalılar utanmadan... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM