GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Çağla Şıkel Alişan'ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı: Gudumun yavrusu

Çağla Şıkel Alişan'ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı: Gudumun yavrusu

Çağla Şıkel Alişan'ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı: Gudumun yavrusu

Ünlü sunucu ve manken Çağla Şıkel'in Alişan'ın bebeği Burak'la çekildiği fotoğraf sosyal medyada büyük beğeni topladı.

  Eklenme Tarihi: 23 Şubat 2019 14:55 Güncelleme: 23 Şubat 2019 14:57
- - -

Beraber rol aldıkları bir dizide aşk yaşamaya başlayan ve 6 Mayıs 2018'de nikah masasına oturan Alişan - Buse Varol çifti, ilk bebeklerı Burak'ı geçtiğimiz günlerde kucaklarına almışlardı. Alişan'ı en mutlu gününde yakın dostu Çağla Şıkel de yalnız bırakmamıştı. Daha önce hastane odasından bir fotoğraf paylaşan Şıkel, şimdi de ev ziyaretinde Burak bebekle birlikte çekildiği bir fotoğrafı takipçilerinin beğenisine sundu.

Çağla Şıkel Alişan'ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı: Gudumun yavrusu - Sayfa 3

Hatırlanacağı üzere Çağla Şıkel, doğumun ardından Alişan, Buse Varol ve Burak bebekle beraber çekildiği bir fotoğrafı Instagram hesabından yayınlamış ve fotoğrafın altına, "Tarif edememki neler hissettiğimi ... Mutluluğumu , heyecanımı anlatabilmem imkansız ... Bugünleri de gördük şükürler olsun. Gudum, Busem hayatınızın en gününde yanınızda olabilmek çok güzeldi. Ahhh dedim ahhh ne güzel günler. Hoşgeldin Burak bebek. Çok ama çookk seviliceksin" notunu düşmüştü.

Şıkel şimdi de bebek ziyaretinde Burak'ı kucağından indirmedi. Sosyal medya hesabından bebeğin fotoğrafını paylaşan başarılı sunucu, "Gudumun yavrusu, annesinin bebeği, halasının canı... Maşallah diyelim" notunu yazdı. Fotoğraf kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

DEMET AKALIN DA GELECEK

Öte yandan Alişan, 6 yıldır küs olduğu Demet Akalın'la önceki gün bir televizyon programında barışmış ve Akalın, beşi bir yerdeyi alıp Burak bebeği ziyarete geleceğini söylemişti.

YORUM YAZINÇağla Şıkel Alişan'ın bebeğini paylaştı sosyal medya yıkıldı: Gudumun yavrusu haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM