DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/Çağatay Ulusoy'un yeni mesleği şaşırttı!

Çağatay Ulusoy'un yeni mesleği şaşırttı!

Çağatay Ulusoy'un yeni mesleği şaşırttı!

Netflix'te yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, ticarete atılmaya karar verdi. Amerika'da Türk restoranı açacak olan Ulusoy, mekanında mantı, çay, kahve ve lokum gibi Türk lezzetlerini satacak.

  Eklenme Tarihi: 25 Mart 2019 16:37 Güncelleme: 26 Mart 2019 09:36
- - -

Netflix'de yayınlanan Hakan: Muhafız dizisinde başrol oynayan yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, setlerden ticarete geçiş yapıyor. Ulusoy, Amerika'da bir restoran açarak Türk lezzetlerini satmaya karar verdi.

TÜRK LEZZETLERİNİ AMERİKA'YA TAŞIYOR

Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yıl Los Angeles'taki dünyaca ünlü yetenek ajanslarından biri olan United Talent Agency ile anlaşma imzalamıştı. Bu anlaşmadan sonra sık sık Amerika'ya uçan ve burada yabancı dil ile ileri oyunculuk eğitimi alıp, kendisini geliştiren oyuncu, şimdi de iddialara göre Türk mutfağını ABD'ye taşıma kararı aldı. Buna göre Çağatay Ulusoy, Amerika'da açtığı şirketinde; dünyaca meşhur yemeklerimizi, içeceklerimizi ve tatlılarımızı Amerikalılara sunacak.

MANTI, TÜRK KAHVESİ VE KARADENİZ ÇAYI SATACAK

Satışa çıkan lezzetler arasında şimdilik mantı, Türk kahvesi, Karadeniz çayı ve lokum bulunuyor. Amerika merkezli internet sitesi 'Top Beauty World', 2019'un 'En Güzel 100 Kadın ve Erkek' yıldızlarını seçmişti. Çağatay Ulusoy, dünyanın en güzel 9. erkeği seçilmişti.

YORUM YAZINÇağatay Ulusoy'un yeni mesleği şaşırttı! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM