TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Bir döneme damga vurmuştu! Ünlü oyuncu Yalçın Dümer isyan etti!

Bir döneme damga vurmuştu! Ünlü oyuncu Yalçın Dümer isyan etti!

Bir döneme damga vurmuştu! Ünlü oyuncu Yalçın Dümer isyan etti!

Uzun zamandır mesleğini yapamadığını belirten ünlü oyuncu Yalçın Dümer canlı yayında isyan etti.

  Eklenme Tarihi: 18 Ocak 2019 15:50 Güncelleme: 18 Ocak 2019 15:50
- - -

Uzun süredir ekranlardan uzak olan ünlü oyuncu Yalçın Dümer, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Canlı yayında evliliklerine dair samimi açıklamalarda bulundu. İşte, Yalçın Dümer’in, canlı yayınında yaptığı açıklamalardan satır başları;

 Uzun zamandır mesleğini yapamadığını belirten Dümer, "Bana neden iş vermiyorlar bilmiyorum" dedi.

Benim çektiğim filmleri kim çekti. Yıllardır bana ne dizi veriyorlar ne de film… Benim setimde çalışanlar, şimdi prodüktör oldular. Çok şükür bir borcum yok ama bana neden iş vermiyorlar bilmiyorum.

'KIVANÇ TATLITUĞ BENİM ÖNÜMDE CEKETİNİ İLİKLİYOR!'

35 yıldır oyuncuyum ayıptır bu. Geçen çok önemli bir prodüktöre denk geldim Ortaköy'de 'Hop! adam da oldun şoför mü tuttun?' dedim. 'Bana bak! Kıvanç Tatlıtuğ benim önümde ceketini ilikliyor' dedi. Ben de ona haddini bildiren cümleleri sıraladım.

Ben Yıldız Kenter'in, öğrencisiyim. Konservatuvarlıyım, bu piyasanın çoğu oduncu, %80'i oyuncu değil.

Belki geçmişte yaptığım bir hata ama bilmiyorum. Şimdi hata yapan adam ertesi gün yine sette. Ne sabıkam var ne bir şeyim… Ben dürüst oldum. Hatamı yaptım, bunu kabul ettim. Özrümü de diledim.

İnsanlar hata yapabilir, ben kimseyi yargılamam. Ama ayıptır. Konuşmasını bilmeyen insanlar rol alıyorlar. Bir güzel kız bul, yakışıklı adam… Etrafına da tiyatrocuları doldur, olay bitti.

Bugün başrol oynayan adam kendini imparator sanıyor. Bugünün yarını da var bunu unutmayın. Bizim filmlerimizde duygu vardı, samimiyet vardı.

Bana neden rol vermiyorlar biliyor musunuz? Bizi görünce utanıyor prodüktörler. Bizi görünce geçmişlerini hatırlıyorlar. Sanıyorlar ki biz onları görünce 'bu eskiden çaycıydı, şofördü' diyeceğiz ama ben onlara helal olsun derim. Sonuçta bu seviyelere gelmişler.

EVLİLİĞİM 6 AYDA BİTTİ

Benim Esra Balamir ile evliliğim Galatasaray Adası'nda oldu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da gelmişti. O zaman belediye başkanıydı. Ben uğurladım. 'Başkanım çok teşekkür ederim' dedim. Giderken bana 'bu evlilik 6 ay sürer' demişti. Dediği oldu evliliğim tam 6 ayda bitti.

Sonra Fenerbahçe maçına gittik Cumhurbaşkanımızla, orada bana 'Gördün mü dediğim nasıl çıktı' dedi.

Benim kısa evliliğimi saymazsak 4 kez evlendim. Ben hayatım boyunca nafakaya çalıştım. Yeni kurtuldum, bitti.

CANLI YAYINDA EVLİLİK TEKLİFİ

Yalçın Dümer, 72 gündür ayrı olduğu sevgilisine canlı yayında evlenme teklifi etti. 'Seni çok seviyorum bir hatam varsa affet. Hiç kimseyi böyle sevmedim benimle evlenir misin' diyen Dümer, sevgilisinin 38 yaşında olduğunu söyledi.

Benzer Haberler

YORUM YAZINBir döneme damga vurmuştu! Ünlü oyuncu Yalçın Dümer isyan etti! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM