GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Beren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş!

Beren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş!

Beren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş!

5 yıllık mutlu bir ilişkinin ardından Hazal Kaya ve Ali Atay 6 Şubat'ta görkemli bir düğünle evlendi. Düğüne onlarca ünlü isim katılırken Aşk-ı Memnu'da birlikte oynadığı Beren Saat'in neden düğüne katılmadığı ise günlerce konuşulmuştu.

  Eklenme Tarihi: 11 Şubat 2019 12:45 Güncelleme: 11 Şubat 2019 12:52
- - -

Hazal Kaya ve Ali Atay 5 yıllık ilişkilerini 6 Şubat'ta evlilikle taçlandırdı ve görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Günlerce konuşulan düğünde gözler Aşk-ı Memnu dizisinde birlikte rol aldığı Beren Saat'i aradı. Peki ama Beren Saat neden Hazal Kaya'nın düğününde yoktu gerçek ortaya çıktı..

6 Şubat'ta yapılan düğüne Aşk-ı Memnu dizisinden başta Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Zerrin Tekindor gibi birçok isim katılmıştı. Firdevs karakterine hayat veren Nebahat Çehre ağır bir grip geçirdiği için düğüne gelememiş ve bunu bildirmişti.

Beren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş!

Beren Saat'in ise düğünün olduğu gün yurtdışında olduğu bu nedenle düğüne katılamadığı iddia edilmişti ama gerçek düğünden günler sonra ortaya çıktı. Beren Saat Amerika'dan döneli günler olmuştu.

hazal kaya nın düğünü selçukyöntem ile ilgili görsel sonucu

BEREN SAAT DÜĞÜNE DAVET EDİLMEDİ

Beren Saat ünlü oyuncunun dizide oynadıkları 2 yıl boyunca birbirlerine çok mesafeli olduğu sadece rol gereği karşı karşıya geldikleri ortaya çıktı.

BİRBİRLERİNİ SİLMİŞLER

Dizi bittikten sonra ekranlarda fırtınalar estiren ikilinin bir daha hiç görüşmedikleri, birbirlerini aramadıkları ve bir araya hiç gelmedikleri de biliniyor.

BEREN SAAT DÜĞÜNÜNE ÇAĞIRMAMIŞ

Ayrıca Beren Saat 2015 yılında Kenan Doğulu ile Amerika'da yaptığı özel düğününe Hazal Kaya'yı davet etmemişti. Oysaki nikaha dizeden birçok kişi davetliydi.

YORUM YAZINBeren Saat bombası patladı! Bakın Hazal Kaya'nın düğününe neden gitmemiş! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM