MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Batu ve Alçı'yla sahiden Sınırsız!

Batu ve Alçı'yla sahiden Sınırsız!

Batu ve Alçı'yla sahiden Sınırsız!

Habertürk kadın modasında ustalaşıyor. Pelin Batu ve Nagehan Alçı'nın sunduğu 'Sınırsız' öyle bir jenerik hazırlamış ki es geçemedik.

  Eklenme Tarihi: 24 Ekim 2009 08:00 Güncelleme: 24 Ekim 2009 08:00
- - -

GAZETECİLER.COM

Habertürk, Erdoğan Aktaş'ın ardından ekranı kadınlara teslim etti. Ekranda Fatih Altaylı, Yiğit Bulut ve Murat Bardakçı dışında erkek kalmadı nerdeyse. Neyse bundan bir şikayetimiz yok açıkçası. Habertürk'deki kadın modasının son ürünü olan 'Sınırsız'dan söz etmek istiyoruz. Pelin Batu ve Nagehan Alçı'nın hazırlayıp sunduğu 'Sınırsız' siyasal, sosyal ve kültürel konuların tartışıldığı seyredilmeye değer bir program.

Ama programın jeneriği böyle söylemiyor. Pelin Batu ve Nagehan Alçı'nın bütün güzelliklerinin gösterildiği jenerik, hayli ince bir işçiliğin ürünü! Neden mi? Şöyle söyleyelim; hani bazı filmlerin hikayesini ifade etmeyen afişleri vardır ya. 'Sınırsız'da öyle bir film işte. Size jenerikten bir kaç kare verelim en iyisi. Biz susalım resimler konuşsun.

Jeneriğimiz şöyle başlıyor:

Şimdi kesinlikle çok şık bir kare olduğunu düşündüğümüzü söyleyerek başlayalım. Ama bu şıklığı üreten iki şeyin ne olduğunu siz de farketmişsinizdir. Pelin Batu'nun bacak dekoltesi, Nagehan Alçı'nın göğüs dekoltesi! Zaten bu şıklığı ancak bu iki şeyle üretebilirsiniz!
Neyse devam edelim. Oynat Uğurcuğum!

[page_end]

Şimdi de jeneriğimiz olaya daha yakından bakmamızı istiyor. Geç düşen jetonlar için! Devam ediyoruz....

[page_end]

İşte jeneriğimizin ölüm vuruşu da geldi!

[page_end]

Ve işte jeneriğimizin son karesi.
Habertürk olayı giderek geliştiriyor, ustalaşıyor anlaşılan. İki gazetecinin güzelliğini de programın başarısı için kullanıyor. Ama bunu iki gazetecinin de 'gazeteci' kimliğini zedelemeden yapıyor. Kıvamında, örtülü, perde arkasından...

YORUM YAZINBatu ve Alçı'yla sahiden Sınırsız! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • Misafir24 Ekim 2009 02:39

    Herkes de gazeteci oldu caanım memleketimde... Bunlar köşelerinde gündelik hayatlarını anlatıyorlar yahu ne gazeteciğili?.. "Bakkala gittim, dönüşte köşeyi dönerken bisikletiylen herifin biri beni yolda sıkıştırıp iki laf etti... Sonra efenim komşular şunu yapmış, akrabalar bunu yapmış... Ivır zıvır kıvır..." En çok da bunlar okunur, o ayrı bi mevzu... ((:

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0