TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Banu Güven ekranlara geri dönüyor...

Banu Güven ekranlara geri dönüyor...

Banu Güven ekranlara geri dönüyor...

Skytürk360’ta yayınlanan Şimdi Söz Sizde’de Hilmi Hacaloğlu’nun sorularını yanıtlayan Banu Güven, Birgün'de yazmaya başlayacağını da açıkladı.

  Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2013 16:52 Güncelleme: 12 Ocak 2013 16:52
- - -
Banu Güven, “bir bağımsız projeden teklif aldım. Hatta daha ilerisine geçtik diyebiliriz” dedi.

Yaklaşık bir buçuk yıldır ekranlardan uzak duran Banu Güven, Skytürk 360’ta ekranlara dönüş sinyali verdi. NTV’den ayrıldıktan sonra bir tek Skytürk’ten iş teklifi aldığını belirten usta spiker, mevcut teklifin kendisini heyecanlandırdığını söyledi.

Banu Güven, “bir bağımsız projeden teklif aldım. Daha ilerisine geçtiğimizi söyleyebilirim. Ekranda görmeyi özlediğiniz bir takım isimlerle birlikte olacağız” dedi.

Banu Güven’le Uğur Dündar aynı televizyonda buluşuyor

Hilmi Hacaloğlu’nun “Uğur Dündar’ın ana haber bülteni sunacağı televizyon mu?” sorusu üzerine, “Uğur Dündar’la ilgili açıklamaları yapacak kişi ben olmamalıyım. Çok iyi bir iş bölümüyle hazırlık yapılan bir oluşum var. Zamanı gelince açıklaması olacaktır. Onun adına da bir şey söyleyemem. O kanalın kurucuları ve yöneticileri yapacaktır” yanıtını verdi.

Medyatava’ya gelen duyumlara göre; Banu Güven’in sözünü ettiği yeni proje, Uğur Dündar’ın da ana haber bültenin sunacağı, Tuncay Mollaveisoğlu’nun kuruluş çalışmalarını yürüttüğü, sosyal demokrat işadamlarının destek verdiği üzerinde çalıştığı televizyon.

Güven, yakında Birgün’de

Banu Güven programda Birgün gazetesinde yazmaya başlayacağını da açıkladı. Birgün gazetesinin çok tartışılan Başbakan Erdoğan’ın ağzını bantladığı birinci sayfasından sonra yaşanan sorunların aşıldığını belirten Güven, “tekrar konuşuyoruz, arkadaşlarla. Önemli bir dönemden geçtiğimizi düşüyorum. Arkadaşlarla bugün de görüştüm bir süre sonra ben de dahil olacağım” dedi.