GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Bahçeli'den Fox TV talimatı

Bahçeli'den Fox TV talimatı

Bahçeli'den Fox TV talimatı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli NTV-Star TV ortak yayınında Nazlı Çelik'in gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

  Eklenme Tarihi: 19 Haziran 2018 11:05 Güncelleme: 19 Haziran 2018 11:13
- - -

Muhalif tavırlarıyla dikkat çeken İstanbul milletvekili Atila Kaya hakkında da açıklamalarda bulunan Bahçeli, FOX TV ile ilgili de dikkat çeken sözler sarf etti.

Bahçeli, İsmail Küçükkaya'nın programına hiçbir MHP'linin çıkmaması talimatı verdiğini ve FOX TV'nin de gözden geçirilmesi gerektiğini söyledi.

"TALİMATIM VAR İSMAİL KÜÇÜKKAYA'NIN PROGRAMINA ÇIKILMAYACAK"

Nazlı Çelik: Milliyetçi Hareket Partisi seçmeni kendi partine oy verecek ama Cumhurbaşkanlığı seçiminde mührü Erdoğan’a vurmayacak diye bir iddia var. Bu sabah sanıyorum İstanbul milletvekiliniz benzer bir açıklama yaptı. Hatta ikinci tura kalırsa İnce’yi veya Akşener’i destekleriz dedi. Bu noktada Milliyetçi Hareket Partisi tabanında bir rahatsızlık olduğunu düşünüyor musunuz?

Devlet Bahçeli: Zannetmiyorum. Üç beş kişinin dışında böyle tartışmaya giren de yoktur. 7 aydan beri Milliyetçi Hareket Partisi ile alakası kalmamış ama davanın içerisinde hizmetleriyle takdir toplamış bir kardeşimiz bir televizyonda ki o televizyon bugüne kadar bir Milliyetçi Hareket Partiliyi çıkartmamıştır. Davet etse dahi talimatım vardır İsmail Küçükkaya’nın programına çıkmayacaksınız. Şimdi bu Milliyetçi Hareket Partisi kimliğiyle olmuş olsa orada ne işi var? Bu bakımdan bu Fox TV’yi de bizim açımızdan gözden geçirmek lazım. Recep Tayyip Erdoğan’la diğerlerini mukayese ettiği zaman Türkiye’de hele hele terörle mücadeledeki sağlanmış olan üstün başarıyı gölgeleyebilecek bir hataya bir ülkücü nasıl düşebilir.

YORUM YAZINBahçeli'den Fox TV talimatı haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM