GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Arda Turan TV2'ye bağlandı skandal itirafı yaptı Berkay'a eşi için silahla...

Arda Turan TV2'ye bağlandı skandal itirafı yaptı Berkay'a eşi için silahla...

Arda Turan TV2'ye bağlandı skandal itirafı yaptı Berkay'a eşi için silahla...

TV2 kanalındaki 2. Sayfa programına katılan Arda Turan, Berkay ile eşi sebebiyle olan kavganın 'silahlı' kısmını itiraf etti. Bu itiraf sonrasında şok bir gelişme yaşandı ve savcılık devreye girdi.

  Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2018 11:40 Güncelleme: 12 Ekim 2018 12:20
- - -

Futbolcu Arda Turan , şarkıcı Berkay ve onun eşi Özlem Ada Şahin arasındaki 'taciz etti' iddialarında ortalık toz duman. Arda Turan bugün TV2 kanalındaki 2. sayfa programına telefonla bağlandı ve olayın hastaneye silahla gitme kısmının doğru olduğunu itiraf etti. Arda Turan'ın bu itirafı sonrasında flaş bir gelişme yaşandı. Savcılık ünlü futbolcuyla ilgili soruşturma başlattı. Hukukçular Arda Turan'ın 3 ile 7.5 yıl arasında hapis cezası alabileceğini bildiriyorlar. İşte Arda Turan'ın canlı yayındaki itirafı ve sonrasında yaşananlar:

BURNUNU KIRDI

Arda Turan arkadaş grubuyla Emirgan'daki gece kulübü 'Gizli Kalsın'a gitti. Mekanda Berkay ve eşi Özlem Ada Şahin de vardı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Arda ve Berkay arasında kavga çıktı. Arda Turan kafa attığı Berkay'ın burnunu kırdı. Olayın perde arkasından ise 'taciz' iddiaları çıktı. Arda Turan 2. Sayfa programında şu itiraflarda bulundu:

BERKAY ENSEMDEN TUTUP

-O hanımefendi ve arkadaşları yan masamızda eğleniyordu. 1 saat sonra mekana Berkay geldi. Benim yanıma gelip 'Kaptan seninle yarın görüşelim mi' dedi. 'Tamam Berkay, konuşalım' dedim. Önce şakalaşıyor sandım. Sonra gelip ensemden tutunca sinirlendim. Sonra 'sana ne oluyor' dedim, kafayı koydum.

-O ana kadar neden kavga ettiğimizi bile bilmiyordum. Olayın detaylarını Aslıhan'dan öğrendim. Onu da Özlem aramış. Duyduklarım karşısında şoke oldum. Berkay'ın eşiyle aramızda hiçbir sohbet olmadı.

SİLAHLA HASTANEYE GİTTİM

Hastaneye silahla gittim. Berkay'a 'Ben kimsenin karısına, kızına bakmam. Eğer bu iftiraya inanıyorsan bana sık' dedim.

Hastanede 'bir yanlış anlaşılma olmuş' dedik. Eşiyle ve Berkay ile sarılarak, helalleşerek ayrıldık. Sabah uyandığımda Berkay ve eşinin bu açıklamalarını okudum. Yaptığım yanlış cezamı da alacağım.

ARDA'YA İTİRAFI SONRASI ŞOK GELİŞME

Arda Turan bu itiraftan sonra bir şok daha yaşadı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı inceleme başlattı. Olayı araştıran savcılığın önümüzdeki günlerde Arda Turan'ı ve Berkay'ı ifadeye çağırabileceği öğrenildi. Arda Turan'ın burun kırmadan dolayı 3 ile 7.5 yıl arasında hapis cezası alabileceği söyleniyor.

YORUM YAZINArda Turan TV2'ye bağlandı skandal itirafı yaptı Berkay'a eşi için silahla... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM