GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/Arda Kural'dan üzücü haber! Son hali şoke etti

Arda Kural'dan üzücü haber! Son hali şoke etti

Arda Kural'dan üzücü haber! Son hali şoke etti

'Felaket Tellalı' olarak tanınan ses sanatçısı Onur Akay, ünlü oyuncu Arda Kural'ın hastalığının yeniden nüksettiğini duyurdu.

  Eklenme Tarihi: 12 Ocak 2019 13:13 Güncelleme: 12 Ocak 2019 14:58
- - -

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği ortaya çıktı.

Arda Kural'dan üzücü haber!

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Arda Kural’la ilgili bir yazı kaleme alarak Kral’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiğini duyurdu. Ünlü oyuncunun metrobüste çekilmiş fotoğraflarını da yayınlayan Akay, “2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural… Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin K2 Servisi’ne yatırılmış ve Kural’a ‘Psikonevroz’ teşhisi konulmuştu. Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti.

Arda Kural'dan üzücü haber!

Ancak projelerde yer bulamayan Arda’nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor.” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZINArda Kural'dan üzücü haber! Son hali şoke etti haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM