POLEMİK
ANASAYFA/POLEMİK/"AKP'liler 'kullanışlı aptal' olarak FETÖ'ye hizmet veriyor!"

"AKP'liler 'kullanışlı aptal' olarak FETÖ'ye hizmet veriyor!"

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna, eski Başbakanlık Müsteşarı Ömer Dinçer, Hürriyet yazarı Akif Beki ve 'İslamcılar tasfiye ediliyor' diyenleri "Ak Parti'den ipini koparan AKP'li" ilan etti...

  Eklenme Tarihi: 11 Temmuz 2017 08:07 Güncelleme: 12 Temmuz 2017 14:26
- - -

Sabah gazetesi yazarı Salih Tuna, eski Başbakanlık Müsteşarı Ömer Dinçer, Hürriyet yazarı Akif Beki başta olmak üzere "AK Parti'den ipini koparan AKP'liler" dediği gazeteci ve yazarlar ile geçtiğimiz haftalarda "İslamcılar tasfiye ediliyor" diyen yazarları topa tuttu...

Mahleleden Adalet Yürüyüşü sonrası dile getirilmeye başlanan "Çok tuhaf şekilde bugün roller tersine döndü" yorumlarına karşı çıkan Salih Tuna, "AK Parti'de geçmiş dönemde görev yapmış profesyonel" dediği Habertürk gazetesi yazarı Ömer Dinçer'in "28 Şubat sürecinde, Meclis'ten başörtülü kovmak için 'dışarı... dışarı...' diye tempo tutturan Ecevit'in rolünü, bugün Erdoğan oynuyor" şeklinde yorumlanan çıkışını eleştirdi.

"İSLAMCILAR TASFİYE EDİLEMEZ, ÇÜNKÜ KILIÇDAROĞLU VAR!"

"AKP'li sancılı bir yazar" dediği Akif Beki'nin "Fikirleri manşetlerde Kerinçsiz nerede" başlıklı yazısıyla "algı faaliyetine yelken açtığını" savunan Salih Tuna, üstü küllenen "İslamcılar AK Parti'den tasfiye ediliyor" tartışmasını yeniden alevlendirdi ve "Bakalım ne zaman... 'İslamcılar tasfiye ediliyor' yaygarası çıkartan güruh, 'İslamcılar tasfiye edilemez; çünkü Kılıçdaroğlu var' diyecek?" diye sordu.

NAZLI ILICAK BUNLAR GİBİ SİNSİ YAPMAMIŞTI!

Nazlı Ilıcak'ın 28 Şubat-günümüz karşılaştırmasını "Erdoğan karşıtı AKP'liler kadar 'sinsi' anlatmayı başaramadğını beirten Salih Tuna, direkt "28 Şubat'ta o muameleye layıkmışlar" deyiverdiğini anlattı.

"AK PARTİ'DEN İPİNİ KOPERAN KİMİ AKP'LİLER..."

"Hayır, roller tersine dönmüş falan değil" diyen Salih Tuna yazısını şöyle bitirdi:

"AK Parti'den ipini kopartan kimi AKP'liler hangi rolü oynamaya başladıklarını bilmiyorlar. Hepsi bu. FETÖ'nün algı faaliyetine "kullanışlı aptal" olarak "hizmet" vermelerini başka nasıl izah edebiliriz ki?"

Salih Tuna'nın yazısının tamamını okumak için TIKLAYIN...

YORUM YAZIN"AKP'liler 'kullanışlı aptal' olarak FETÖ'ye hizmet veriyor!" haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 2 YORUM
  • Kullanis...18 Temmuz 2017 16:38

    Zurnanin zirt dedigi bir yer olacak ki, kime, neye kullanisli oluyorlar baslarina kakacaksin ki kaçacak delik arasinlar filan:)))). Böylece her muhalif görüs algi op.sayilip titretilip kendine getirile:)))) Güler misin, aglar misin? Herkes bayagi kullanisli:))) her sey espri üretmeye ne kadar müsait yahu..

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0
  • metin11 Temmuz 2017 20:43

    Salih Tuna denen pelikan gazetecisi sen 'hocaefendi' ağladığında bende ağlıyorum derken sayın Ömer Dinçer mücadele ediyordu bu terör örgütüyle.Sen bizim davamızı savunma davamıza zarar veriyorsun.Bizim davamızın gazetecileri Mustafa Karaalioğlu Akif Beki ve Abdülkadir Selvi gibi gerçek gazetecilerdir.Sen git pelikanı savun fazlasıyla yakışır sana

    Katılmıyorum%0,00Katılıyorum%100,00