MEDYA KÖŞESİ
ANASAYFA/MEDYA KÖŞESİ/Ahmet Hakan'dan Fuat Uğur'a: Yuh artık, Atatürk’ü de Fethullah’a bulaştırdılar

Ahmet Hakan'dan Fuat Uğur'a: Yuh artık, Atatürk’ü de Fethullah’a bulaştırdılar

Ahmet Hakan'dan Fuat Uğur'a: Yuh artık, Atatürk’ü de Fethullah’a bulaştırdılar

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun makam odasına astırdığı Atatürk fotoğrafı hakkında ileri sürülen iddiaya tepki gösterdi.

  Eklenme Tarihi: 05 Temmuz 2019 14:58 Güncelleme: 05 Temmuz 2019 14:56
- - -

Hürriyet gazetesi yazarı Ahmet Hakan, Türkiye gazetesi yazarı Fuat Uğur'un 2 Temmuz'daki 'İmamoğlu’nun arkasındaki Atatürk fotoğrafının sırrı' başlıklı yazısına bugünkü köşesinde tepki gösterdi.

Uğur, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Saraçhane'deki makam odasına astığı Atatürk fotoğrafındaki adamın Gülen'in dedesi olduğunu iddia etmişti.

Ahmet Hakan bu iddialar için "Dedesi, ninesi falan üzerinden bile olsa “Fetullah” adını... Atatürk’le birlikte ananlar şunu bilmelidirler ki...Fetullah, eğer Atatürk devrinde yaşasaydı, bırak darbe yapacak kadar devlete sızmayı falan...Vücudundaki bir tüyü bile kaldırmaya cüret edemezdi" ifadesini kullandı.

atatürk

YORUM YAZINAhmet Hakan'dan Fuat Uğur'a: Yuh artık, Atatürk’ü de Fethullah’a bulaştırdılar haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 1 YORUM
  • Mustafa Rifat Öniz06 Temmuz 2019 10:27

    Bu resmin Atatürk'le bir ilgisi yok, ancak Feto'nun dedesi ise Atatürk resmi üzerinden Fetö reklemı yapıldığı kesin, bu resmi asmak demek fetö oyları benim demektir. Fetö'ye selam demektir. Sen bunu anlamıyorsan gazeteciliği bırak.

    Katılmıyorum%0Katılıyorum%0