GÜNÜN TELEVİZYONCUSU

Üç Adam

Üç Adam

Star TV

  Eklenme Tarihi: 26 Kasım 2013 13:53 Güncelleme: 26 Kasım 2013 13:53
- - -
GAZETECİLER.COM
Show TV'nin Okan Bayülgen, Kanal D'nin ise Beyazıt Öztürk ile show programları rekabetinde iddialı bir pozisyondayken Star TV'nin ne yapacağı merak ediliyordu. Transfer yoluyla yarışa katılacağı tahmin edilen Star televizyonu sürpriz yaptı ve kendi markasını yaratma yoluna gitti. Üç Adam'ın hikayesi böyle başladı.

Daha ilk haftasında dikkat çeken program gelecek vaadetse de bazı sorunlar öne çıkıyordu. Program boyunca durmadan konuşan üç adamın seyircide yarattığı mental yorgunluk programın formatında bir değişiklik gerektiğini gösteriyordu. Tam bu sırada devreye giren Acun Ilıcalı programı kendi şikreti Acun Medya bünyesine aldı ve etkili bazı dokunuşlarla yeni bir yayın akışı kurdu. Sadece konuşma üzerine kurulu olan program araya konulan skeçler ve yeni konuk düzeni ile daha izlenir hale geldi. Acun Medya'ya geçen program bu değişimden sonra ciddi bir yükseliş gösterdi.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak'ın beraber hazırladığı show programı ratingde özellikle AB grubunda standartları zorlayan bir başarı sergiliyor. Yayınlandığı gün ve saat itibariyle hayli başarılı bir izlenme oranı yakalayan Üç Adam kendi kategorisinde Star TV'nin en önemli kozlarından biri haline geldi. Uzun zamandır yeni ve güçlü bir show programı üretemeyen Türk televizyonculuğunda çarpıcı bir deneyim olarak dikkat çeken Üç Adam günün televizyoncusu olmayı haketti...