TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/Acun yılın dizi bombasını patlattı! TV8'e öyle bir isim geliyor ki...

Acun yılın dizi bombasını patlattı! TV8'e öyle bir isim geliyor ki...

Acun yılın dizi bombasını patlattı! TV8'e öyle bir isim geliyor ki...

Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 yeni sezona bomba gibi programlarla girdi. Kızım, Jet Sosyete gibi dizilerle de başarısını gösteren TV8'nin yeni dizisine öyle bir isim geliyor ki medya kulisleri şimdiden karıştı...

  Eklenme Tarihi: 04 Şubat 2019 10:50 Güncelleme: 04 Şubat 2019 10:59
- - -

TV 8 yeni sezonun en iddialı ve başarılı kanalları arasında. Birbirinden farklı eğlence ve yarışma programlarının yanı sıra dizileri ile de büyük beğeni toplayan kanalın yeni dizisi yolda.

Acun Ilıcalı'nın Nisan ayının başında yayına girmesi beklenen Fatih Aksoy imzalı dizisinin başrolü için ünlü oyuncu Cansu Dere'ye teklif götürdü iddia edildi. Gelen tüm tekliflere kapıları kapatan Cansu Dere'nin bu teklife sıcak baktığı kulislerden sızan en yeni bilgiler arasında.

En son internette yayınlanan ve büyük ses getiren Şahsiyet dizisinde Haluk Bilginer ile başrolü paylaşan Cansu Dere televizyon dizilerinde artık yer almayacağını belirtmiş ve gelen dizi tekliflerini okumadan geri çevirmişti.

Fakat en son Annem dizisinde oynayan güzel ve başarılı oyuncuyu Fatih Aksoy ikna etti. TV8'de yılın bombası olarak gösterilen dizinin kadın başrol oyuncucu Cansu Dere olacak. Erkek başrol ise henüz kesinleşmedi.

cansu dere

YENİ DİZİYİ BÖYLE İMA ETTİ: Geçen günlerde yakın arkadaşı Burçin Terzioğlu ile Etiler Da Mario’dan çıkarken görüntülenen ünlü oyuncu iddialara açıklık getirmiş ve yeni diziye yeşil ışık yakmıştı...

YORUM YAZINAcun yılın dizi bombasını patlattı! TV8'e öyle bir isim geliyor ki... haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM