GÜNDEM
ANASAYFA/GÜNDEM/800 bin TL'lik yüzüğü Kaya Çilingiroğlu mu aldı? Hülya Avşar açıkladı

800 bin TL'lik yüzüğü Kaya Çilingiroğlu mu aldı? Hülya Avşar açıkladı

800 bin TL'lik yüzüğü Kaya Çilingiroğlu mu aldı? Hülya Avşar açıkladı

Geçtiğimiz akşam ünlü isimlerin bulunduğu yemeğe kızı Zehra ile birlikte katılan Hülya Avşar'ın fiyatı dudak uçuklatan tektaş yüzüğü olay oldu.

  Eklenme Tarihi: 15 Mart 2019 16:11 Güncelleme: 15 Mart 2019 16:13
- - -

55 yaşındaki Avşar kızı, önceki akşam Mahsun Kırmızıgül, Ece Binay ve Zara ile birlikte akşam yemeği yedi. Yemeğe kızı Zehra ile katılan Hülya Avşar, ünlü arkadaşlarıyla ortak bir yakınlarının doğum gününü kutladı. Geceye, Hülya Avşar'ın bir villa parası değerinde olan yüzüğü damga vurdu.

Mekan çıkışında her zaman olduğu gibi magazin muhabirleriyle sohbet etmeyi ihmal etmeyen Hülya Avşar, yüzüğü eski eşinin alıp almadığı sorularına yanıt verdi. Avşar kızı, "gözünüz tektaşımda" diyerek şu açıklamada bulundu:

"Mahsun'la bizim ortak arkadaşımız, kızı için bir yemek düzenledi, ona geldik. Bu arada gözünüz hep tektaşımda, farkındayım ama boşuna bakmayın. Bunu, Kaya almadı. Tek taşımı kendim aldım."

800 bin TL'lik yüzüğü Kaya Çilingiroğlu mu aldı? Hülya Avşar açıkladı - Sayfa 2

Yüzüğü kendisinin aldığını aldığını söyleyen Avşar, aracına binip mekandan uzaklaştı. Magazin gündemine oturan olay ise yüzüğü kimin aldığı değil, fiyatıydı. Avşar'ın yüzüğünün fiyatı 800 bin TL olduğu ortaya çıktı.

YORUM YAZIN800 bin TL'lik yüzüğü Kaya Çilingiroğlu mu aldı? Hülya Avşar açıkladı haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM