TV HABER
ANASAYFA/TV HABER/27 yıldır görmediği annesini Müge Anlı saatler içerisinde buldu!

27 yıldır görmediği annesini Müge Anlı saatler içerisinde buldu!

27 yıldır görmediği annesini Müge Anlı saatler içerisinde buldu!

ATV'de canlı olarak yayınlanan Müge Anlı'nın programa katılan ve 27 yıldır annesini görmediğini, kayıp olduğunu iddia eden Baran Kaya'nın annesini 2 saatte bulundu.

  Eklenme Tarihi: 10 Ocak 2019 15:24 Güncelleme: 10 Ocak 2019 15:29
- - -

ATV'de yayınlanan ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan Baran Kaya 27 yıldır görmediği annesi Tülay hanımı bulmak için başvurdu. Canlı yayınlanan programda Müge Anlı 2 saat içerisinde Baran'ın annesi Tülay hanıma ulaştı. Canlı yayına bağlanan anne Tülay ve oğlu Baran arasında duygusal anlar yaşandı.
Müge Anlı, ülke gündemine damga vurmaya devam ediyor. Anlı, programa katılan ve annesini 27 yıldır göremediğini söyleyen Baran Kaya'nın annesi Tülay'ı 2 saatte buldu.

Programa reklam arası verildikten sonra yayına tekrar başlayan Müge Anlı, müjdeli haberi Baran'a verdi. Seyircilerin alkışları arasında Anlı, Tülay'ın korkularının olduğunu bu yüzden yıllardır kaçtığını söyledi.

"SENİN ÇOCUĞUNU BÜYÜTÜP ÜZERİNE SALACAĞIZ"

Müge Anlı yayın arasında Baran Kaya'nın annesi Tülay ile görüştüğünü söyledi. Tülay'ın korkularının olduğunu dile getiren Anlı, "Annen bir şeylerden kaçıyor. Senin ailen annene, çocuğunu büyütüp üzerine salacağız diyor." dedi.

Müge Anlı'nın çağrısı üzerine canlı yayına bağlanan Tülay hanım oğlu Baran ile 27 yıl sonra hasret giderdi. Korkusu olduğunu ve ölümle tehdit edildiği için kaçarak yaşadığını söyleyen anne Tülay, oğlu Baran ile de bu yüzden görüşemediğini söyledi. Tülay hanım kendi anne ve ailesi tarafından Baran'ın kendisine düşman olarak yetiştirildiğini düşündüğü içinde kaçtığını da sözlerine ekledi.

KAMERAYA BAKARAK ANNESİNE SESLENDİ

Baran canlı yayına bağlanan annesine seslenerek "Anne sana ne söylediler ne anlattılar bilmiyorum. Benim de arkamda boşa geçmiş 29 yıl var. Eğer bir 29 yıl daha yaşayacaksam bunu seninle yaşayayım. Ne olur bana bunu çok görme." dedi.

27 yıldır görmediği annesini Müge Anlı saatler içerisinde buldu!

"ANNEANNEMİN GECE YARILARI AĞLAMALARINA ŞAHİT OLDUM"

Ayrıca Baran, annesinin ailesi tarafından annesine düşman gibi yetiştirilmediğini söyledi. Baran, anneannesinin gece yarıları cam kenarında, "Tülay kızım neredesin" diye ağladığına şahit olduğunu söyledi.

Tülay hanımın evden kaçtıktan sonra evlenmediğini, oğlu Baran'ı görmek istediğini dile getirdi. Ancak korkuları yüzünden şuan programa gelmeyeceğini oğluyla iletişim halinde olacağını aktardı.

"BABAMLA GÖRÜŞMÜYORUM"

Tülay hanım Baran'ın babasıyla ilgili sorun olmadığını kendi ailesi ile ilgili sorun olduğunu dile getirdi. Baran ise "Ben babamla 14 yaşında tanıştım. Babamla anlaşamadığım için için artık onunla görüşmüyorum. Babamın ailesiyle görüşüyorum ama babamla görüşmüyorum" dedi.

Haber: İnternethaber

YORUM YAZIN27 yıldır görmediği annesini Müge Anlı saatler içerisinde buldu! haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM