DİZİ DÜNYASI
ANASAYFA/DİZİ DÜNYASI/2019'un ilk ayında en çok hangi diziler konuşuldu?

2019'un ilk ayında en çok hangi diziler konuşuldu?

2019'un ilk ayında en çok hangi diziler konuşuldu?

Yeni yılın ilk ayında en çok konuşulan televizyon dizileri belli olurken, dizilerin televizyon dünyasına verdiği ara, ayın en çok konuşulan başlığı oldu.

  Eklenme Tarihi: 04 Şubat 2019 13:41 Güncelleme: 04 Şubat 2019 13:43
- - -

Medya takibinin öncü kurumu Ajans Press, Ocak ayının televizyon raporunu çıkardı. Ajans Press’in gerçekleştirdiği medya incelemesine göre,yeni yılın ilk ayında en çok konuştuğumuz televizyon dizisi, 171 yazılı basın haberine konu olan Diriliş Ertuğrul oldu. Yeni yılda, izleyici dizilerin yeni bölümlerini büyük bir merakla beklerken, verilen 3 haftalık ara ise gündeme damgasını vurdu.

DİRİLİŞ ZİRVEYİ KAPTIRMADI

Ajans Press tarafından 1-31 Ocak arasındaki yazılı basın kaynakları taranarak çıkarılan medya raporunda, Diriliş Ertuğrul’un ardından en çok konuşulan ikinci yapım, 104 haberle atv’den Sen Anlat Karadeniz olurken, yine aynı kanalın diğer dizisi Bir Zamanlar Çukurova 102 haberle üçüncü sırada yer buldu. S

tar TV’den Erkenci Kuş 94 haberle dördüncü sıraya yerleşirken, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise 89 haberle ilk beş içerisinde yer almayı başardı.

Ocak ayında ilk beş yapımı takip eden diğer diziler ise, 74 haberle Arka Sokaklar, 68 haberle Payitaht Abdülhamid, 60 haberle Çocuklar Duymasın, 52 haberle Çarpışma dizisi ve 50 haberle Yasak Elma oldu.

YORUM YAZIN2019'un ilk ayında en çok hangi diziler konuşuldu? haberine yorum yapın

fb tw gp rs Yukarıdaki hesaplarınızdan biri ile yorum yapabilirsiniz
Adınız ve soyadınızla doğrudan da yorum yapabilirsiniz
TÜM YORUMLAR 0 YORUM