• İzmir 21°
  • İstanbul 20°
  • Ankara 13°

GÜNDEM

  • Giriş Tarihi : 10-09-2012 18:49
  • |
  • Güncelleme : 10-09-2012 18:49

Sözcü'nin internet sitesine ilk gün şoku!

Sözcü'nin internet sitesine ilk gün şoku!
Haber
Merakla beklenen gün geldi.. Ancak yayına başlayan sozcu.com.tr anında hiç beklenmeyen bir siber saldırıya uğradı.

MEMUR HABERLERİNİN YENİ ADRESİ...

GAZETECİLER.COM
Haftanın tiraj sürprizine imza atarak Habertürk'ten sonra Sabah gazetesini de geride bırakan Sözcü'ye sanal alemde hiç beklemediği bir şok yaşadı. Gazetenin internet sitesi yayın hayatına başladığı gün saldırıya uğrayarak çöktü.

Sözcü sanal alemdeki rekabete dahil olarak resmi internet sitesi sozcu.com.tr'yi yayın hayatına soktu. Ancak gazetenin internet sitesi 10 Eylül günü çıkış saati 00.00'da belli merkezlerden yönetilen büyük bir saldırıya uğradı. Ziyaretçiler siteye erişemezken gazetenin Twitter hesabından yapılan açıklamada kapsamlı bir siber saldırıya uğradıkları duyuruldu.

İŞTE SÖZCÜ'DEN YAPILAN O AÇIKLAMA:

GERÇEKLERİ CESURCA YAZAN SÖZCÜ'DEN KORKUYORLAR, SALDIRIYORLAR...

Hiçbir gazetenin yazamadığını yazan, gerçekleri haykıran, halkın sesi olan Sözcü'yü susturmak istiyorlar. Milyonlarca insanın heyecanla beklediği www.sozcu.com.tr yayına çıktığı 10 Eylül günü çıkış saati 00.00'da belli merkezlerden yönetilen büyük bir saldırıya uğradı. Aynı anda örgütlü bir şekilde milyonlarca kişi sitemize giriyormuş gibi aralıksız bir şekilde sanal saldırıda bulundu. Sabah 09.00 çok daha büyük bir organize sanal saldırı başlatıldı. Halkın haber alma özgürlüğünü, hapse atmakla, yasaklarla, sanal saldırılarla engellemeye çalışıyorlar. Sanıyorlar ki, Tayyip'in hoşuna gitmeyen gerçekleri korkmadan yazan, Sözcü'nün sesini kısacaklar, halkın Sözcü'sünü susturacaklar. En kısa sürede yayında olacağız.

Sözcü

Çok Okunanları

PrevNext

ETİKETLER

sözcü
Diğer Siteler