FOTO GALERİ

Yeni Sezonda ekranda hangi diziler olacak? Hangi gün hangi diziyi izleyeceğiz?...

İSİMSİZLER

Kanal D, haftayı 'İsimsizler' ile açıyor. Geçtiğimiz sezon çarpıcı konusu ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran dizi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek.

İSİMSİZLER Kanal D, haftayı 'İsimsizler' ile açıyor. Geçtiğimiz sezon çarpıcı konusu ile izleyiciyi ekrana kilitlemeyi başaran dizi yayın hayatına kaldığı yerden devam edecek.

128

TUTSAK

Başrollerini Caner Şahin, gülper Özdemir ve Pamir Pekin'in paylaştığı dizi yeni sezonun iddialı yapımlarından. 

Tutsak ilk bölümüyle 19 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek.

TUTSAK Başrollerini Caner Şahin, gülper Özdemir ve Pamir Pekin'in paylaştığı dizi yeni sezonun iddialı yapımlarından. Tutsak ilk bölümüyle 19 Eylül Salı akşamı ekrana gelecek.

228

MERYEM

Yayınlanmaya başladığı günden bu yana zirbeyi kimseye kaptırmayan 'Meryem' yeni sezonda da ekranlarda olacak. Çarşamba akşamları ekrana gelecek dizinin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş ve Furkan Andıç paylaşıyor!

MERYEM Yayınlanmaya başladığı günden bu yana zirbeyi kimseye kaptırmayan 'Meryem' yeni sezonda da ekranlarda olacak. Çarşamba akşamları ekrana gelecek dizinin başrollerini Ayça Ayşin Turan, Cemal Toktaş ve Furkan Andıç paylaşıyor!

328

VER ELİNİ AŞK

Çapkın baba Kaan, köylü kızı Ayperi ve Su Bebek'in hikayesini konu alan 'Ver Elini Aşk' stresten uzaklaşıp, gülmek isteyenler için ideal.

Dizi Perşembe akşamları evlerimize konuk olacak.

VER ELİNİ AŞK Çapkın baba Kaan, köylü kızı Ayperi ve Su Bebek'in hikayesini konu alan 'Ver Elini Aşk' stresten uzaklaşıp, gülmek isteyenler için ideal. Dizi Perşembe akşamları evlerimize konuk olacak.

428